Meie firmast

Forest Steel OÜ on 2006. aastal loodud puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud ettevõte, mis tegeleb peamiselt kõrgekvaliteediliste metsaveopostide tootmisega. Meie pikaajaline kogemus Soomes tagab parima valiku ja kvaliteedi Baltimaades. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad veel metsaveo pealisehitused, palgitõstukid ja veovarustus. Lisaks uute metsatehnikate müügile pakume ka korralikke kasutatud masinaid ja varuosasid.

Meie eesmärk on olla kvaliteetset, vastupidavat ja konkurentsivõimelist toodangut ning jätkusuutlikku teenust pakkuv ettevõte nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Peame oluliseks pakkuda klientidele alati parimat lahendust võttes arvesse klientide soove ja tagasisidet. Ettevõtte peamisteks klientideks on pikaaegsed metsandusega tegelevad ettevõtted.

Alates aastast 2015 korraldame kunstiliselt kujundatud ja tuunitud raskeveokite näitust Tallinn Truck Show. Üritusel pakuvad silmailu professionaalsete kunstnike poolt maalitud võimsad rekad, mis on maailmas palju esikohti saanud. Näituse eesmärk on rasketranspordiala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis.

40 aastat kogemust Soomes tagab parima valiku ja kvaliteedi Baltimaades

Pakume soodsat ja vastupidavat tehnikat professionaalsele metsamehele

Vaata tooteid

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...