Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Me töötleme isikuandmeid vastavuses EU Isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR, EU 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega. Me ei töötle GDPR määruses defineeritud tundlikke isikuandmeid. Meie privaatsuspoliitika selgitab kuidas ja miks me isikuandmeid kogume ja töötleme.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Blogi lugemisel teie isikuandmeid ei koguta. Teil on võimalus esitada isikuandmeid vabatahtlikult sisestades postituse kommentaarides või meililistiga liitumisel oma:

 • nime
 • e-posti aadressi

Kommentaare on võimalik lisada ka ilma isikuandmeid esitamata.

Miks me isikuandmeid kogume ja töötleme?

Me kogume ja töötleme isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • et saata automaatseid meiliteavitusi kui postituse juurde lisandub uus kommentaar
 • et saata automaatseid meiliteavitusi kui blogisse lisandub uus postitus

Isikliku info kogumine ja jagamine kasutades e-poodi

Foreststeel.ee veebipoodi haldav Forest Steel OÜ kogub tellimuse täitmiseks ning hilisema sujuvama kliendisuhtluse tarbeks ning paremate pakkumiste koostamiseks Kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail) ja ostuajalugu.

Ühedki kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud minimaalses võimalikus mahus tellimust täitvale logistikapartnerile. Kõik Kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Klientide pangaandmeid Veebipood ja Forest Steel OÜ ei kogu ega protsessi, kuna foreststeel.ee keskkond kasutab maksete kogumiseks Montonio Finance OÜ turvalist pangalinkidega makselahendust, mis garanteerib Kliendi fiskaalandmete konfidentsiaalsuse.

Forest Steel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Foreststeel.ee teated

Foreststeel.ee teateid saavad ainult uudiskirjaga liitunud. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Soovin uudiskirjast loobuda”.

Foreststeel.ee saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. Foreststeel.ee ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid (e-mail, telefoninumber) kasutada kolmandatel osapooltel.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Foreststeel.ee kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

Foreststeel.ee teenuseid kasutades kinnitab Klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Küpsised

Käesolev veebisait saadab väikeseid faile („küpsiseid“) teie arvutitele ja mobiilseadmetele, mida on vaja selle veebisaidi toimimiseks ja et koguda anonüümset veebianalüüsi. Kasutame neid järgnevalt:

 • Kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel liiguvad. Teeme seda kasutades tarkvara Google Analytics, mis käsitleb andmeid anonüümsetena ja ei kogu ega töötle isikuandmeid.

Kellele andmeid edastatakse?

Me käsitleme teie isikuandmeid konfidentsiaalsetena ja ei edasta neid teistele isikutele või ettevõtetele.

Isikuandmete edastamine väljaspool ELi

Me ei edasta teie isikuandmeid väljaspoole Euroopa Liitu või Euroopa Majanduspiirkonda (EMP).

Andmete turvalisus

Me töötame selle nimel, et kaitsta teie andmeid volitamata juurdepääsu eest või selle volitamata muutmise, avalikustamise või rikkumise eest.

Andmete turvalisuse tagamiseks teeme järgmist:

 • Käsitleme kõiki isikuandmeid konfidentsiaalsetena.
 • Kasutame ainult krüpteerime teenuseid, kasutades SSL-i.
 • Piirame juurdepääsu isikuandmetele, andes ligipääsu ainult neile töötajatele ja lepinguosalistele, kellel on seda teavet vaja selle töötlemiseks, ning kellele kehtivad ranged lepingulised konfidentsiaalsusega seotud kohustused ja keda võib karistada või nendega lepingu lõpetada, kui nad ei täida neid kohustusi.
 • Hoiame isikuandmeid peamiselt digitaalsel kujul ja mitte paberkandjal, et tagada turvalisem ligipääsukontrolli teostamine.
 • Isikuandmete hoidla on kaitstud vajalike IT tehniliste ja organisatoorsete kaitsemeetmetega.

Kuigi me kasutame rangeid turvalisuse reegleid nende isikuandmete kohta, mis on meie keskkonda jõudnud, tuleb märkida, et internet ei ole kunagi täiesti turvaline ja me ei saa garanteerida teie poolt saadetud andmete turvalist edastust meieni.  Andmete saatmise turvalisus on alati teie enda risk.

Millised õigused teil on ja kuidas saate oma õigusi teostada?

Kui te olete avaldanud nõusoleku oma isikuandmete teatud viisil kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks, võite selle nõusoleku tulevikus igal ajal tagasi võtta.

Kooskõlas kohalduvate andmekaitset käsitlevate õigusaktidega on teil õigus:

 • Taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele.
 • Taotleda oma isikuandmete parandamist.
 • Taotleda oma isikuandmete kustutamist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist.
 • Taotleda oma isikuandmete ülekandmist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasivõtmist.
 • Avaldada vastuseisu automatiseeritud otsuste tegemisele (sealhulgas profileerimisele).

Taotlus peab võimaldama teie isikut üheselt identifitseerida. Oma õiguste teostamiseks ja taotluse edastamiseks võtke palun meiega ühendust punktis („Võtke ühendust“) sätestatud viisil.

Palun arvestage, et te saate nõuda oma isikuandmete kustutamist, töötlemisele piirangu seadmist vm ainult juhul, kui see on kooskõlas seadusliku alusega ja andmekaitset käsitlevate õigusaktidega.

Kaebuste korral on teil õigus esitada kaebus pädevale andmekaitseasutusele. Teeme koostööd vastavate reguleerivate asutustega, sh kohalike andmekaitseasutustega, et lahendada isikuandmete edastusega seotud kaebusi.

Kui kaua säilitame teie isikuandmeid?

Teie isikuandmeid säilitatakse nii kaua, kui see on vajalik teile soovitud teenuste osutamiseks. Kui  isikuandmeid ei ole kasutatud järjest 3 aasta jooksul, siis kustutame teie isikuandmed või muudame teie isikuandmed anonüümseks, välja arvatud juhul, kui kohalduvad kohustuslikud säilitamisnõuded.

Isikustamata kogutud andmeid säilitatakse tähtajatult.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Käesolevat veebisaiti kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud.

Meie privaatsuseeskirjad võivad aeg-ajalt muutuda. Me ei vähenda teie privaatsuseeskirjadest tulenevaid õigusi ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Postitame teate privaatsuseeskirjade mis tahes muudatustest sellel lehel ja suuremate muudatuste korral edastame täpsema teate.

Võtke ühendust

Kui teil on privaatsuspoliitikaga seotud muresid või küsimusi, võtke palun ühendust:

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...