Meie firmast

Forest Steel on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud ettevõte, mis sai alguse pikaajalisest kogemusest Soomes. Alates aastast 2006 tegutseme Eestis. Oleme pühendunud pereettevõte – meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset, vastupidavat ja konkurentsivõimelist toodangut. Teeme tööd tõelise kirega ning peame oluliseks pakkuda professionaalset kliendikeskset lähenemist võttes arvesse klientide soove ja tagasisiset. Meie peamisteks klientideks on pikaaegsed metsandusega tegelevad ettevõtted Eestis ja mujal maailmas. 

Pakume vastupidavat pealisehitust metsaveoks – valmistame ainulaadse disaini ja tugevusega FOREST STEEL XXL METSAVEOPOSTE, mis tagavad suurima koormaruumi sinu veosele. Samuti valmistame käsitööna tõstukitele mõeldud kaitsevarjusid. Lisaks uute metsatehnikate müügile pakume korralikke kasutatud masinaid ja varuosasid. Oleme ametlikud Alcoa® velgede edasimüüjad Eestis. 

Aastal 2015 otsustasime oma kire metsa, kunsti ja raskeveokite vastu ühendada ning luua Eestis uus ürituste sari – Tallinn Truck Show. Tegu on Baltimaade suurima kunstiliselt kujundatud ja tuunitud raskeveokite näitusega, kus lisaks võimsatele rekkatele on suur meelelahutusprogramm. Näituse eesmärk on rasketranspordiala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis. Osa võtavad paljud transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted. 

Forest Steeli peakontor ja tehas asub Tallinnas.

40 aastat kogemust Soomes tagab parima valiku ja kvaliteedi Baltimaades

Pakume soodsat ja vastupidavat tehnikat professionaalsele metsamehele

Vaata tooteid

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...