Meist

Forest Steel on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud ettevõte, mis sai alguse pikaajalisest kogemusest Soomes. Alates 2006. aastast tegutseme Eestis. Oleme pühendunud pereettevõte, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetset, vastupidavat ja konkurentsivõimelist toodangut.

Valmistame ainulaadse disaini ja tugevusega Forest Steel XXL metsaveoposte, tõstuki kaitsevarjusid ja energiapuidu transpordiseadet Energyboxx™. Lisaks uute metsatarvikute müügile pakume korralikke kasutatud puidutõstukeid ja varuosasid. Oleme ametlikud Alcoa® velgede edasimüüjad Eestis. 

2015. aastal alustasime esmakordselt Tallinn Truck Show ürituste sarjaga. Tegemist on Baltimaade suurima kunstiliselt kujundatud ja tuunitud raskeveokite näitusega, mille eesmärk on rasketranspordiala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis. Osa võtavad paljud transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted. 

Teeme tööd tõelise kirega ning peame oluliseks pakkuda professionaalset kliendikeskset lähenemist võttes arvesse klientide soove ja tagasisiset. Meie peamisteks klientideks on pikaaegsed metsandusega tegelevad ettevõtted Eestis ja mujal Euroopas.

40 aastat kogemust Soomes tagab parima valiku ja kvaliteedi Baltimaades

Pakume soodsat ja vastupidavat tehnikat professionaalsele metsamehele

Vaata tooteid

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...