fbpx

Kauplemise tingimused

Kauplemise tingimused Tallinn Truck Show 2023

8. juulil 2023 Tallinna Lauluväljakul toimuval Tallinn Truck Show-l tooteid/teenuseid reklaamiv, toodete/teenustega kauplev ettevõte või toitlustaja (edaspidi kaupleja) on tutvunud ja nõustunud alljärgnevate tingimustega:

Üldised tingimused:

 1. Tallinn Truck Show toimub 8.07.2023 Tallinna Lauluväljakul.
 2. Müügikoha taotlemiseks tuleb kauplejal tutvuda ja nõustuda käesolevate tingimustega.
 3. Müügikohtade kättenäitamine, ettevalmistamine ja kauba kohaletoimetamine toimub 7. juulil, täpsemad kellaajad saadetakse Teile meiliga.
 4. Demontaaž toimub 9. juulil kell 08:00-16:00.
 5. Turvameeskond tagab ööpäevaringse valve 7.-8. juuli ööl.
 6. Koha rendile lisandub SA Tallinna Lauluväljaku poolt kehtestatud elektritarbimise hind.
 7. Elektritarbimise ületamisel järgneb hilisem tasaarveldamine. Igasugune elektri ületarbimine võib tekitada voolukatkestusi ka teistele osalejatele!
 8. Üritusel osalemine on tasuline ja eelneva registreeringu alusel. Kaupleja kohustub nõustuma tingimustega ja tasuma osavõtutasu arvel märgitud kuupäevaks. Vastasel juhul ei pääse kaupleja ürituse alale.
 9. Kaupleja registreerimist üritusele ja kauplemiskoha olemasolu kinnitab korraldaja vastavasisuline e-kiri.

Kaupleja kohustub:

 1. Kaupleja on kohustatud lähtuma oma tegevuses EV seadustest ja muudest asjakohastest määrustest ning eeskirjadest.
 2. Kaupleja on kohustatud jääma talle etteantud asukohale terve ürituse vältel, juhul kui pole korraldajate poolt saanud teistsuguseid korraldusi. Omavoliline platsi hõivamine, muutmine või liikumine oma platsilt on keelatud! Eeskirja rikkumisel on korraldajal õigus nõuda kliendilt leppetrahvi 500 (viissada) eurot.
 3. Kaupleja on kohustatud oma elektrivajadusest teavitama korraldajat sündmusele kauplemiskohta taotledes. Hilisemaid elektritellimusi ei pruugi korraldaja rahuldada.
 4. Kauplejal on keelatud teostada iseseisvalt elektriühendust paigaldatud elektrikilpidesse. Ühendusi on lubatud teostada ainult Lauluväljaku elektrikul.
 5. Kauplejal on keelatud igasugune alkoholi sisaldavate jookide müük (sh õlu, siider jne). Kõikide mitte-alkohoolsete jookide müük on lubatud. Eeskirja rikkumisel on korraldajal õigus nõuda kauplejalt leppetrahvi 2000 (kaks tuhat) eurot.
 6. Kaupleja on kohustatud eelnevalt teavitama kõikide töötajate nimed ja sõiduki registreerimisnumbri. Vastasel juhul ei pääse kaupleja ürituse alale.
 7. Kaupleja tagab oma müügikoha ümbruse puhtuse ja korra, nii ürituse ajal kui ka ürituse lõppedes.
 8. Kauplejal on keelatud väljastada kaupa klaastaaras. Iga tuvastatud rikkumise eest on korraldajal õigus nõuda kliendilt leppetrahvi 200 (kakssada) eurot.
 9. Kauplejal on keelatud serveerida toitu ja jooki ühekorranõudes (nt taldrikud, kausid, joogitopsid, joogitopside kaaned) ning kasutada ühekorrasöögiriistu (nt noad, kahvlid, lusikad, söögipulgad, kõrred, joogisegamispulgad). NB! Alates 1. juunist on kõikidel Tallinna Lauluväljakul peetavatel sündmustel nõue kasutada korduvkasutatavaid toidunõusid.

Korraldaja õigused, kohustused ja vastutus:

 1. Korraldaja tagab kokkulepitud määras elektrivajaduse olemasolu. Kaupleja seadmed ja pikendusjuhtmed peavad vastama eurostandardile.
 2. Korraldaja ei varusta kauplejaid telkide, müügilettide, mööbli, varjualuste ega muu kauplemiseks vajalikuga.
 3. Korraldajal on õigus valida üritusel osalevad kauplejad.
 4. Korraldaja jätab õiguse paigutada kauplejad vastavalt kaubagruppidele ja müügiplatsi kujundusele. Korraldaja paigutab kõik üritusel osalejad parimasse võimalikku asukohta.
 5. Korraldaja ei vastuta valveta jäetud inventari ega kauba eest.
 6. Korraldajal on õigus teostada järelvalvet, teha ettekirjutisi ning rakendada sanktsioone mistahes rikkumise tuvastamisel.

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...