fbpx

UUDISED

18
nov.

Kuidas tagada kiirem, lihtsam ja turvalisem koorma kinnitamine?

Puidukoorma kinnitamine on tihtipeale ajakulukas, keeruline ning vastutusrikas töö. Halvasti kinnitatud koorem võib ebaühtlase teekatte korral põrkuda ja seejärel kiiruse, suuna või kalde muutumise ajal nihkuda. Tagajärjeks on koorma maha kukkumine ja enda ning teiste liiklejate tõsine ohustamine. 

Turvaliseks koorma kinnitamiseks soovitame kasutada spetsiaalseid lisatarvikuid, mis muudavad kogu protsessi kiiremaks ja lihtsamaks. Oleme kokku pannud kolme osalise komplekti, mis sisaldab tõstekonksu, ketikinnitust ja ketti. Loe lähemalt lisatarvikute komplektist allpool.

Tõstekonks

Tõstekonks aitab imelihtsalt tõsta ketti üle koorma. Selle hea disain tagab konksu kindla fikseerimise ka transpordi ajal. Tõstekonks suurendab turvalisust ja muudab puidukoorma kinnitamise kordades kiiremaks ja hõlpsamaks. Konksu juurde kuulub veel ketikinnitus ja kett.

Toode on valmistatud vastupidavast materjalist, mille omadused ei muutu kuumadel ega külmadel temperatuuridel (ei paindu/deformeeru). Tõstekonksuga on kaasas konksu ja keti vahele paigaldatav spetsiaalne klamber. 

Ketikinnitus

Ketikinnitust kasutatakse koorma kinnitamiseks kas paremale või vasakule poole. Meie Forest Steel XXL metsaveopostidel on spetsiaalsed avad, mille külge toode koos ketiga kinnitada. Ketikinnituse külge paigaldatakse omakorda tõstekonks. Valmistatud vastupidavast terasest.

Kinnituskett 

Keti eesmärk on võimaldada kiiret, ohutut ja efektiivset koorma kinnitamist. Komplektis on EN 12195-3 standardile vastav tugevast Klass 8 eriterasest valmistatud kett. Märgistus on vastavalt standardile ning tugevusklassi tähist omab üks lüli iga meetri kohta. 

Keti jämedus: 6 mm

Kogupikkus: 10 meetrit

Kogukaal: 6 kg 

Katkekoormus: 4 609 kP

Minimaalne katkekoormus: 45,2 kN

Katsekoormus: 60%-katkekoormusest

Värv: punane

3-osalise komplekti hind on 97.50€ + km. Tooted on kohe saadaval. Osta komplekt siit: https://foreststeel.ee/tooted/3-osaline-tarvikute-komplekt/ 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...