fbpx

UUDISED

21
juuni

Marveli superkangelased ja õuduskloun Pennywise: Tallinn Truck Showl saab näha tuunitud raskeveokeid

5. ja 6. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuval Tallinn Truck Showl saab oma silmaga kaeda ja sisse piiluda vägevatesse teemarekkadesse. Üle Euroopa kohale sõitvate suurautode seas on Rolling Stones’i-, Rockabilly- ja Rootsi hokilegend Henrik Lundqvisti temaatikasse maalitud rekkad.

Põnevad tuunitud pärlid on ka Hollywoodi kassahiti „It“ nimikangelane, õuduskloun Pennywise ja Marveli supekangelaste teemaline auto.

Iga säärane rekka on omaniku suurim hobi ja tihti elutöö, millesse on kulutatud suured rahasummad ja palju aega. Nii mõnelgi juhul on rekka tuunimisse ja maalimisse kulutatud sadu tuhandeid eurosid. Enamik rekkasid on kasutusel igapäevaselt, kuid mõned sõidavad ka näituselt näitusele.

Lisaks rekkailudustele saab kahe päeva jooksul vaadata ekstreemseid trikimootorrattureid, driftishowsid ja veokarallit. Kohal on oma ala freestyle motokrossi ja puurimootorratturite tipud.

Tallinn Truck Show muusikaline peaesineja on Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell. 32 aastat Motörheadi esikitarristina maailma lavasid vallutanud Campbell esineb bändiga The Bastard Sons. Lisaks saab pealaval näha ka meie rokkmuusika esinumbrit Terminaatorit ja teisi artiste.

Tallinn Truck Show piletid on 1. juulini soodushinnaga eelmüügis Piletilevis.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...