UUDISED

05
aug.

NATO hiidhelikopter Chinook teeb täna madallende Tallinna Lauluväljaku kohal

NATO hiidhelikopter Chinook teeb täna madallende Tallinna Lauluväljaku kohal

5. ja 6. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuvast Truck Showst võtab osa NATO suurimaid transpordihelikopereid Chinook. 30-meetrine kahetiivikuline gigant tiirutab täna kella 17:30 paiku madallennul lauluväljaku kohal. NATO on kohal ka viie allianssi Eestit turvava sõjamasinaga.  

Chinook on olnud asendamatu transpordikopter alates Vietnami sõjast. Kopterit on kasutatud paljudes sõjakonfliktides Afganistanini välja. Lääne üks suurimaid ja tõhusamaid transpordihiide saab pardale võtta kuni 55 sõdurit ja kümme tonni kaupa. Helikopterit on mitmeid kordi täiustatud ja uuendatud. Kahe tiiviku pöörlemisraadius on 18 meetrit, kopter saab lennata kuni 315 km tunnis. 

NATO sõjamasinad hakkavad seisma lauluväljaku merepoolses osas. 

Reigooni suurma maalitud ja tuunitud rekkate shownäitusele saabusid metallhiiglased paljudest Euroopa riikidest. Väravad on avatud täna alates kella 15.

Lisaks suurele maalitud metalliludustele toimuvad kahel päeval ekstreemsed trikimootorratturite showd, adrenaliinirohked freestyle motorkrossi ja puurimootorratturite etteasted. Oma oskusi näitavad autodriftijad ja veokaralli meistrid. 

Tallinn Truck Show muusikaline peaesineja on legendaarne Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell oma bändiga The Bastards Sun. Lisaks näeb laval Terminaatorit, Ziggi Wildi jt esinejaid. 

Täpset kava saab vaadata truckshow.ee

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...