Tallinn Truck Show 2017

Tallinn Truck Show toob 22. juulil Tallinna Lauluväljakule kolmandat aastat järjest kokku Baltikumi kõige suurema raskeveokite näituse
Tallinn Truck Show
23
okt.

Tallinn Truck Show 2017

Tallinn Truck Show toob 22. juulil Tallinna Lauluväljakule kolmandat aastat järjest kokku Baltikumi kõige suurema raskeveokite näituse. Teid ootab ees kogu perele mõeldud lõbus päev vabas õhus, mille vältel saate Eestis ainulaadselt näha ja hinnata fantastiliselt kujundatud erakordseid rekasid.

Selle aasta sündmuse oleme planeerinud ühele päevale, mis tähendab, et eelmiste aastatega võrreldes on tegevusi ja meelelahutust rohkem ning oleme veendunud, et viite endaga kaasa positiivsed muljed ja meeldejäävad kogemused. Ajaviidet jagub nii pere pisematele kui ka vanematele, sest lisaks näitusautodele on üritusel lasteala, samuti saab nautida head muusikat, maitsvaid toite, mida pakuvad erinevad Food Trucksid ning elada kaasa mitmesugustele võistlustele, näiteks ekstreemsele trikimootorratturite showle. Päeva jooksul esineb ja aitab lustlikku meeleolu luua Anne Veski. Õhtu lõpetab võimas Metsatölli kontsert ja suurejooneline ilutulestiku show.

Tallinn Truck Show peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud firma Forest Steel.

Ootame Teid hea tujuga võtma osa selle suve ühest kõige vingemast sündmusest!

Pileti hind kuni 21.07 10 €, ürituse päeval 15 € (kuni 12-aastastele lastele (k.a) tasuta)

Lisa kommentaar

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...