Uudised

forestry_crane_hood
23
apr.

Tõstuki kaitsevari – alternatiivne lahendus tõstuki kabiinile

2001. aastal valmistasime oma esimese tõstukitele mõeldud kaitsevarju Soomes. See on ideaalne asendus tavapärasele kraana kabiinile ja sobib peaaegu kõikidele metsatõstuki mudelitele.

Kaitsevari on väga taskukohane ning seda on lihtne paigaldada. Tänu ülitugevale alumiiniumist tagaosale ja kaareprofiilile on kaitsevari eriti kerge (vaid 25 kg) – nii saate tõsta kordades rohkem puitu kui tavalise 300-400 kg kabiiniga. Ilmastikukindel materjal kaitseb otsese päikesevalguse eest. Lisaks päikesele pakub see varju vihma, tuule ja lume eest. 

Forest Steeli tõstuki kaitsevari on mõeldud kasutamiseks erinevatel juhtivatel metsatõstukite brändidel nagu Loglift (Hiab), Kesla, Jonsered, Cranab, Epsilon jne, et tagada teie tõstuki operaatori kaitse.

Kaitsevari on suurepärane töövahend muutuvate ilmastikuolude korral ja kaitseb selle kasutajat nii päikese, tuule, vihma kui ka lume eest. Juhul kui teie palgitõstukil parasjagu puudub kabiin, saate selle väga lihtsasti asendada Forest Steeli kaitsevarjuga.

Idee tõstukitele mõeldud kaitsevarju valmistamiseks tuli esmakordselt 2001. aastal ettevõtte asutajalt ja endiselt tegevjuhilt O. Mäkelält, kes ütles:

„Tahtsin luua kerge, odava ja hõlpsasti paigaldatava kaitsevarju, mis sobiks võimalikult paljudele tõstukitele. Juba algusest peale on toote järele olnud suur nõudlus ja kliendid on selle suurepäraselt vastu võtnud. See jätkub ka praegu Euroopas, Serbias ja Venemaal. Kaitsevari loodi spetsiaalselt kliendi soove ja vajadusi silmas pidades.“

Oleme varasemalt valmistanud kahte tüüpi kaitsevarjusid: kahe aknaga ja ilma. Alates sellest aastast valmistame peamiselt ainult kahe aknaga mudelit. See tagab kraanaoperaatorile parima võimaliku nähtavuse.

Meie kliendid eelistavad just seda mudelit, sest see on ohutum ja see annab neile rohkem eeliseid. Rääkides eelistest: miks võiksite kaaluda tõstuki kaitsevarju ostmist?

Forest Steeli tõstuki kaitsevarju eelised

Tõstuki kaitsevari

Võrreldes klassikalise tõstuki kabiiniga on Forest Steeli kaitsevarjul mitmeid eeliseid. Esiteks aitab see kokku hoida teie raha ja aega.

Kujutage ette, et teil on kümme palgitõstukit ja te ostate kõigile eraldi tõstuki kabiinid, mis lähevad kokku maksma ca 200 000 eurot. Ostes aga sama arvu kaitsevarjusid on teil võimalik säästa koguni 96,5%. Rääkimata sellest, et kõik need kallid kabiinid vajavad lisatarvikuid, näiteks aknapuhastusvahendeid ja muud tarvikud, mis maksavad umbes 1000 eurot aastas.

Teiseks on tõstuki kaitsevari äärmiselt kerge kaaludes vaid 25 kg – nii saate võrreldes tavapärase kraana kabiiniga transportida kordades rohkem puitu. Iga metsatõstuki kohta oleks kokkuhoid umbes 200 kg!

Näiteks kui töötate 200 päeva aastas ja teete igal päeval kaks koormat, saate teha kuni 80 000 kg suurema puukoorma kui tavalise tõstuki kabiiniga. Kui aga teete 1000 koormat aastas siis on kokkuhoid kilodes tohutu – umbes 200 000 kg rohkem koormat.

Kolmandaks annab kaitsevari võimaluse töötada värskes õhus suurendades seeläbi kasutajamugavust ja nähtavust kõikides suundades. Tugev raud ja alumiinium teeb toote väga vastupidavaks ning hea disain võimaldab kiiret ja lihtsat kokkupanekut (kaitsevari paigaldatakse operaatori istme külge).

Mis kõige tähtsam – see on väga taskukohane ja aitab säästa palju raha nii praegu kui tulevikus. Miks siis mitte seda ise järele proovida?

Vaata lähemalt: https://foreststeel.ee/tostuki-kaitsevari/ 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...