Transport ja tarneajad

Kauba kohaletoimetamine

Telllimust esitades saad Eesti siseselt tellitud kauba kätte kohapealt, endale sobivast Itella SmartPOST pakiautomaadist või toimetatakse kaup kohale ACE Logistics ärilt-ärile suunatud aceFlex kullerteenusega. 

Teistest riikidest tellides saad tellitud toote kätte soodsa hinnaga aceFlex kullerteenusega. Hetkel tarnime 25 EL riiki, Suurbritanniasse ja Iirimaale. 

Oma kauba saad kätte kiiresti – komplekteerime Sinu tellimuse nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul veel samal päeval, kuid mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Tellimuse kinnitus ja tellimuse jälgimine 

Tellimuse kinnituse saad tunni jooksul pärast tellimuse esitamist. Kui Sinu tellimus on saadetud kullerteenusega, saadame Sulle kinnitusmeili koos tellimuse jälgimise numbriga.

Tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mille saadab logistikafirma, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Soome pakiautomaati tellimisel on Helsingisse toimetamise eeldatav tarneaeg 1-3 tööpäeva ja teiste piirkondade puhul 3-5 tööpäeva.

Tellimine aceFlex kullerteenusega

AceFlex on soodne ja usaldusväärne ärilt-ärile suunatud kullerteenus. Kullerteenuse tarneaeg on märgitud veebipoes. Tarneaeg oleneb valitud tootest ja lähte-/sihtkoha vahekaugusest. 

Eesti ja naaberriikide puhul võib tarneaeg olla 1–3 tööpäeva ja pikema vahemaa puhul kuni 10 tööpäeva.

Kohaletoimetamise hinnad ja tarneajad

Kohaletoimetamise hinnad ja tarneajad sõltuvad valitud tootest ja lähte-/sihtkoha vahekaugusest. 

Ostukorvis olevate toodete kohaletoimetamise hinna ja tarneaja määramiseks toimi järgnevalt:

  • Vali “Vaata ostukorvi”
  • Vali riik ja sihtnumber
  • Kogu saatmis- ja käitlemiskulu ning eeldatav kohaletoimetamise aeg on toodud koos Sinu valitud saatmisviisiga.

Tellimuse tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist aktsepteerime 14 päeva jooksul tellitud toote tagastamist/ümber vahetamist. Kui soovid oma kauba tagastada või ümber vahetada, kirjuta meile e-mail . Tagastamisega seotud kulud kannab klient.

Saadetise viivitused ja kahjustused

Transportimisel võib tekkida mitmeid viivitusi seoses halbade ilmastikutingimuste, tolli või mahajäämusega. Kui Sinu saadetis ei ole jõudnud Sinuni hiljemalt kümme päeva pärast eeldatavat tarnekuupäeva, võta meiega ühendust, et saaksime koostöös meie logistikapartneriga kadunud asjade otsimist alustada. 

Forest Steel ei vastuta  saatmise käigus kahjustatud või kaotatud toodete eest. Kui Sinu tellimus sai kahjustatud, pöördu pretensiooni esitamiseks meie poole. Enne nõude esitamist jäta alles kõik pakkematerjalid ja kahjustatud tooted.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...