UUDISED

06
aug.

Hulljulged kaskadöörid ja äge driftimine: Tallinn Truck Show sai hoo sisse

Eile sai alguse võimas maalitud ja tuunitud rekade šõunäitus Tallinna Lauluväljakul, kus saab peale veokite näha ka driftijad, freestyle motokrossi-, veokaralli tegijad meilt ja mujalt Euroopast. Vaata galeriist, kuidas rahvas vägevaid masinaid uudistas ja ilusa ilmaga šõud nautis!

Regiooni suurimale maalitud ja tuunitud raskeveokite šõunäitusele kokku sõitvad autod maksavad kokku üle 14 miljoni euro. Kalleima auto väärtus on 500 000 eurot ja see kuulub Skandinaavia suurima ilurekate autopargi omanikule Mika Auvinenile.

Rekate kogukaal ületab 800 tonni ning keskmiselt sõidab iga auto maha 150 – 300 000 kilomeetrit aastas. Ainult väga vähesed rekad on tuunitud näituste tarbeks, valdav enamus teeb igapäevatööd kauba-, killustiku- või betoonivedajana. Eksklusiivselt näituseautoks ümberehitatuna väisab sel korral Eestit Taani suurveok, mille sisse on ehitatud metsiku lääne stiilis autentne kõrts.

Esimesed hiigelveokid saabusid neljapäeval Tallinna laevaga ning sõitsid seejärel kolonnis lauluväljakule. Laupäevase šõupäeva muusikalise poole eest kannavad hoolt Motörheadi legend Phil Campbell & The Bastard Sons ja meie energeetiline Ziggy Wild.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...