fbpx

16 miljoni euro eest raskeveokeid

Video veokite saabumisest
19
juuli

Tallinn Truck Show 2019 numbrites: 16 miljoni euro eest raskeveokeid

Baltikumi suurim maalitud ja tuunitud rakseveokite show-näitus toob Tallinna Lauluväljakule 20. juulil üle 16 miljoni euro eest autosid. Rekkate kogumaksumus ületab mäekõrguselt kõik lauluväljakul esinenud välismaa megastaaride kontsertide produktsioonid. 

Rekkate kogukaal ületab 1000 tonni piiri ning kui kõik näituseautod ritta panna, siis tuleks kolonn ligi kahe kilomeetri pikkune. Pooled autod saabuvad Tallinna juba reedel, mil politsei poolt turvatud kolonn sõidab sadamast lauluväljakule. Marsruudil sadama D-terminal – Tallinna Lauluväljak võib kella 12:30 ja 13:30 vahel esineda selle tõttu väiksemaid liiklusseisakuid.

Iga näituseauto on omaette kunstiteos, mille loomiseks võib kuluda kuni aasta. Maalitud ja tuunitud veokid teevad kõik ka igapäevatööd, vedades nii riigisiseselt kui üle Euroopa erinevatest kaupadest ja materjalidest betoonini välja. Keskmiselt sõidavad need rekkad aastaga maha 150-300 000 kilomeetrit.  

Lisaks näituseautodele saab vaadata ka veoautokrossi, moto- ja autodriftinguid, Jaan Roose slackline-i showd, laste teatrietendust. Muusikalise poole eest kannavad hoolt Anne Veski, Stratovarius, Shanon, Metsatöll ja Up The Sky.

Tõelised rekkailudused saabusid kolonnis Tallinn Truck Showle

Täna saabusid Tallinna homseks raskeveokite suurnäituseks maalitud ja tuunitud rekkad üle terve Euroopa. Vaata videost silmipimestavat kolonni, mis lauluväljakule sisse sõitis.

Baltikumi suurim maalitud ja tuunitud rakseveokite show-näitus toob Tallinna Lauluväljakule 20. juulil üle 16 miljoni euro eest autosid. 

Lisaks näituseautodele saab vaadata ka veoautokrossi, moto- ja autodriftinguid, Jaan Roose slackline-i showd, laste teatrietendust. Muusikalise poole eest kannavad hoolt Anne Veski, Stratovarius, Shanon, Metsatöll ja Up The Sky.

Tallinn Truck Show väravad avatakse laupäeval, 20. juulil kell 10. 

Vaata videot veokite saabumisest:

1 Response

Lisa kommentaar

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...