UUDISED

14
juuli

Tallinn Truck Showle tuleb hiigelreka, mis peidab endas metsiku lääne stiilis kõrtsi

Tallinna lauluväljakul toimub 5.–6. augustil suur Tallinn Truck Show, mis näitab kümneid originaalselt värvitud ja lisadega täiustatud raskeveokeid, mis üle Euroopa sõu jaoks kokku tulevad. Rekkate sõunäitus toob kokku tuhanded autoilu- ja spordifännid.

Näiteks saabub Tallinnasse Taanist suurveok, mille sisse on ehitatud ehtne metsiku lääne stiilis kõrts. Lauluväljakul avab reka omanik uksed huvilistele, kes soovivad 40 tonni kaaluvat Sundance Kid Salooni nimelist ratastel kõrtsi külastada.

Rekka omanik Lars Hansen on oma veokiga võitnud mitmeid hinnatud auhindu üle Euroopa. Suurimaks tunnustuseks peab ta ise 2019. aastal saadud parima show-auto karikat Rootsi suurimal Skane Truckshow’l, mille võitja selgus 900 reka seast.

Kõrts on ehitatud haagisesse, mida kannab USA-s toodetud 1987. aasta The Kenworth W900B veok. Haagis-kõrts ise on ehitatud 15 aastat tagasi ning on kõrgelt hinnatud rekkate sõunäitustel.

Tallinn Truck Showle Tallinna lauluväljakule saabuvad kaheks augustipäevaks kümned tuunitud ja maalitud hiigelveokid üle Euroopa. Iga säärane reka on omaniku suurim hobi ja tihti elutöö, millesse on kulutatud suured rahasummad ja palju aega. Nii mõnelgi juhul on reka tuunimisse ja maalimisse kulutatud sadu tuhandeid eurosid. Enamik rekasid on kasutusel igapäevaselt, kuid mõned sõidavad ka näituselt näitusele. Lauluväljakul lõbustavad publikut ka trikimootorratturid, driftisõu ja veokaralli.

Tallinn Truck Show muusikaline peaesineja on Motörheadi kitarrilegend Phil Campbell, kes esineb koos bändiga The Bastard Sons. Lisaks saab pealaval näha ka Eesti rokkmuusika esinumbrit Terminaatorit.  

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...