"Lowrideri" nägemine oma silmaga võtab sõnatuks!

6000 töötunni ja Mika Auvineni suure unistuse tagajärjel sündinud "Lowrideri" nägemine oma silmaga võtab sõnatuks
22
juuli

“Lowrideri” nägemine oma silmaga võtab sõnatuks!

6000 töötunni ja Mika Auvineni suure unistuse tagajärjel sündinud “Lowrideri” nägemine oma silmaga võtab sõnatuks! Mika ehitas selle unistuste masina valmis koos veokijuhi Arto Simola ja Perttu Papuneniga. Lowrideri põhjaks on 460 kW Mercedes-Benz Actros 2663 semitreiler kahe silomahutiga. Arto Simola oli vastutav semitreileri elektroonika eest ja juba see töö võttis tal umbes 1300 töötundi. Ta ütleb, et iga kord kui ta vajutab reka kuldset stardinuppu mõtleb ta endale, et kogu see vaev oli seda väärt. Kõik pildid, värvid ja modifikatsioonid reka peal valiti välja kogu Auvineni tiimi poolt, seejärel puhus maalingutele elu sisse airbrush maalikunstnik Perttu Papunen, millele kulus umbes 2500 töötundi. Veokijuht Arto naudib kõige rohkem “Lowrideriga” näitustel osalemist ning ta ütleb: “Ükskõik kuhu või millal ma selle masinaga saabun võtavad inimesed kohe enda nutitelefonid välja ja hakkavad naeratades pilte tegema.”

Kuljetus Auvinen on olnud transpordiäris aastast 1953. See perefirma on spetsialiseerunud silo transpordi alal. Tegevdirektor Mika Auvinen, kes ka ise tihti “Lowrideri” rooli taga istub, ei ole tuntud ainult usaldusväärse transporditeenuste pakkujana, vaid ka kirglikku näituseautode entusiastina. Vaadake kindlasti üle ka Kuljetus Auvineni ametlik koduleht, sest see sisaldab pilte ja infot ka teiste veoki kohta, mis nad loonud on. Veebileht asub addressil http://www.kuljetusauvinen.fi/

Tegu ei ole kusjuures ainult sõuveokiga, vaid igapäevases kasutuses oleva töömasinaga, mis transpordib suuri koguseid tsementi üle Soome!

Piltide õigused Mika Auvinen ja Auvinen Kuljetus. Airbrush by Perttu Papunen.

Lisa kommentaar

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...